Diodes Inc. SDM20U30LP-7
SDM20U30LP Series 30 V 200 mA Surface Mount Schottky Barrier Diode -X1-DFN1006-2
IHS
Datasheet5 페이지7년 전
Future Electronics
Diodes Inc SCT
Newark
Arrow Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+97.13%