Diodes Inc. SDM10U45LP-7
DIODE SCHOTTKY 40V 100MA 2DFN / Rectifier Diode Schottky 45V 0.1A 2-Pin X1-DFN T/R
IHS
Datasheet4 페이지10년 전
Future Electronics
Diodes Inc SCT
Arrow Electronics
iiiC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.34%