Diodes Inc. P6KE220CA-T
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 185V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-15
IHS
Datasheet8 페이지7년 전
Datasheet5 페이지16년 전
Diodes Inc SCT
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
12,761
Authorized Distributors
0
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
220 V
220 V
220 V
Clamping Voltage
328 V
328 V
328 V
Peak Pulse Power
600 W
600 W
600 W
Peak Pulse Current
1.83 A
1.8 A
1.8 A
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2016-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
BournsSMBJ170CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 170V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
Diodes Inc.SMBJ170CA-13-F
Tvs Diode, 600W, 170V, Bidir, Smb Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. SMBJ170CA-13-F
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 171V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
LittelfuseSMBJ200CA
SMBJ Series 600 W 200 V Bi-Directional SMT TVS Diode - DO-214AA
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 214V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
LittelfuseP6SMB220CA
P6SMB Series - 600W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AA Package, 185V, RoHS
설명
Diode TVS Single Bi-Dir 185V 600W 2-Pin DO-15 T/R
TVS DIODE 185V 328V DO15
600W Transient Voltage Suppressor, 5µA, 185V