Diodes Inc. DFLZ22Q-7
Zener Diode Single 22V 5% 15Ohm 1000mW Automotive AEC-Q101 2-Pin PowerDI 123 T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet5 페이지7년 전
Diodes Inc SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.28%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
Zener Voltage
22 V
24 V
Tolerance
5 %
5 %
Power Dissipation
Impedance
15 Ω
15 Ω
Max Reverse Leakage Current
Forward Voltage
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2005-03-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Diodes Inc.DFLZ20Q-7
Zener Diode Single 20V 5% 15Ohm 1000mW 2-Pin PowerDI 123 T/R Automotive AEC-Q101
SMALL SIGNAL ZENER DIODE Zener Diode, 22V V(Z), 5%, 0.5W, Silicon, Unidirectional, DO-213AA
Zener Diode Single 22V 5% 29Ohm 500mW Automotive 2-Pin Mini-MELF SOD-80 T/R