Diodes Inc. BZT585B15T-7
Zener Diode, 15V, 0.35W, Sod-523 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. BZT585B15T-7
Diodes Inc SCT
Technical Drawing1 페이지10년 전
3개월간의 트렌드:
+295%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
풋프린트
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2014-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Diodes Inc.BZT585B18T-7
Zener Diode, 18V, 0.35W, Sod-523 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. BZT585B18T-7
Diodes Inc.BZT585B16T-7
Diode Zener Single 16V 2% 350mW 2-Pin SOD-523 T/R
Diodes Inc.BZT585B27T-7
DIODE ZENER 27V 350MW SOD523 / Zener Diode 27 V 350 mW ±2% Surface Mount SOD-523
설명
Zener Diode, 15V V(Z), 2%, 0.35W, Silicon, Unidirectional
Zener Diode Single 15V 2% 15Ohm 350mW 2-Pin SOD-523 T/R