Diodes Inc. BZT585B27T-7
DIODE ZENER 27V 350MW SOD523 / Zener Diode 27 V 350 mW ±2% Surface Mount SOD-523
Datasheet4 페이지12년 전
TME
3개월간의 트렌드:
-92.35%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
관련 부품
Diodes Inc.BZT585B33T-7
DIODE ZENER 33V 350MW SOD523 / Zener Diode 33 V 350 mW ±2% Surface Mount SOD-523
Diodes Inc.BZT585B30T-7
Zener Diode, 30V, 0.35W, Sod-523 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. BZT585B30T-7
Diodes Inc.BZT585B24T-7
BZT585 Series 24 V 350 mW ±2% Surface Mount Zener Diode - SOD-523
설명
Zener Diode, 27V V(Z), 2%, 0.35W, Silicon, Unidirectional
Zener Diode Single 27V 2% 80Ohm 350mW 2-Pin SOD-523 T/R