Diodes Inc. 74HCT125T14-13
1 4mA 4.5V~5.5V 4mA 4 TSSOP-14 Buffer/Driver/Transceiver ROHS
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
HQonline
Datasheet8 페이지13년 전
Diodes Inc SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+242%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2013-01-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Diodes Inc.74HCT126T14-13
Diodes Inc.74AHCT125T14-13
8mA 1 4.5V~5.5V 8mA 4 TSSOP-14 Buffer/Driver/Transceiver ROHS
1 8mA 4.5V~5.5V 8mA 4 TSSOP-14 Buffer/Driver/Transceiver ROHS
Diodes Inc.74AHCT126T14-13
Toshiba74VHC126FT
Buffer/Line Driver 4-CH Non-Inverting 3-ST CMOS Automotive AEC-Q100 14-Pin TSSOP-B T/R
설명
Buffer/Line Driver 4-CH Non-Inverting 3-ST CMOS 14-Pin TSSOP T/R
74HCT Series 5.5 V Surface Mount Quadruple 3-State Buffers OE Low - TSSOP-14
Buffer, Non Inverting, Quad, 1 Input, 14 Pins, TSSOP, 74HCT125
74HCT125 Tape & Reel (TR) 2013 74HCT logic driver 4mA 4mA 38ns 1.05mm 5V