Infineon CY7C1470BV25-200BZI
R-PBGA-B165 Surface Mount Tray 2MX36 ic memory 200MHz 3ns 15mm 75497472bit
Obsolete
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet29 페이지22년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
42,221
Authorized Distributors
2
Case/Package
FBGA
FBGA
Number of Pins
165
Memory Type
RAM, SRAM
SRAM
SRAM
Density
72 Mb
72 Mb
Address Bus Width
21 b
21 b
Access Time
3 ns
3 ns
Frequency
200 MHz
200 MHz
200 MHz
Interface
Parallel
Parallel
Min Supply Voltage
2.375 V
2.375 V
2.375 V
Max Supply Voltage
2.625 V
2.625 V
2.625 V
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) Code3A991.b.2.a
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.32.00.41
Introduction Date2008-02-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 6 months ago)
관련 부품
Synchronous SRAM, Standard Sync, Pipeline SCD, 73728 Kb Density, 200 MHz Frequency, BGA-165