CTS Components CB3LV-3C-50M0000
50MHz ±50ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD Oscillator
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Factory Futures
Datasheet4 페이지17년 전
Master Electronics
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+12.78%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
Ultra Librarian
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
77,030
Authorized Distributors
5
Frequency
50 MHz
50 MHz
50 MHz
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
50 ppm
Max Supply Current
40 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
3.3 V
Mount
Surface Mount
Surface Mount
관련 부품
CTS ComponentsCB3LV-3I-50M0000
CB3LV Series 50 MHz 7 x 5 mm 3.3 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
Oscillator XO 50MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3I-48M0000
CMOS/TTL Output Clock Oscillator, 1.5MHz Min, 107MHz Max, 48MHz Nom, GREEN, CERAMIC PACKAGE-4
7C Series 50 MHz 5 x 3.2 mm 3.3 V ±50 ppm Surface Mount Crystal Clock Oscillator
CTS ComponentsCB3LV-3I-49M1520
SMD Crystal Oscillator 49.152MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T/R
Oscillator XO 48MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
설명
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 1.5MHz Min, 107MHz Max, 50MHz Nom
Standard clock oscillators; CTS; CB3LV-3C-50M0000; 50 MHz; 50 ppm; SMD/SMT
SMD Clock Oscillator 50MHz 3.3V 15pF 4-Pin SMD
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS TTL
3.3V ¡À50ppm 50MHz 7mm*5mm*1.8mm