CTS Components CB3LV-3C-32M7680
CB3LV Series 32.7680Mhz 3.3V 50ppm -20°C ~ 70°C 7.00mm x 5.00mm Oscillator
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Upverter
Datasheet3 페이지13년 전
JRH Electronics
Factory Futures
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
28,647
Authorized Distributors
4
Frequency
32.768 MHz
32.768 MHz
Frequency Tolerance
0.005 %
0.005 %
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
Load Capacitance
15 pF
15 pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
Mount
Surface Mount
Surface Mount
공급망
Country of OriginMainland China, South Korea, Taiwan
Introduction Date2006-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
CTS ComponentsCB3LV-3I-32M7680
CB3LV Series 32.768 MHz 7 x 5 mm 3.3 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
Oscillator XO 32.768MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3I-30M0000
SMD Crystal Oscillator 30MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3I-33M3333
CB3LV Series 33.3333Mhz 3.3V 50ppm -40°C ~ 85°C 7.00mm x 5.00mm Oscillator
Oscillator XO 33.333MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Crystal Lead Free RoHS Compliant Enable/Disable Oscillator 15pF 70C 45mA 0.051 1.30mm
설명
SMD Crystal Oscillator 16MHz 3.3V 30pF 6-Pin CSMD T/R
Oscillator XO 32.768MHz 50ppm 50pF (Stability) HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin CSMD T/R
CMOS/TTL Output Clock Oscillator, 32.768MHz Nom
3.3V ¡À50ppm 32.768MHz ¡À0.005% 7mm*5mm*1.8mm
XTAL OSC XO 32.7680MHZ HCMOS TTL