CTS Components CB3LV-3C-100M0000
Oscillator Xo 100MHZ ±50PPM 15PF Hcmos/ttl 55% 3.3V 4-PIN SMD T/r
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet6 페이지6년 전
Future Electronics
_legacy Avnet
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+359%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
26,690
Authorized Distributors
5
Frequency
100 MHz
100 MHz
100 MHz
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
50 ppm
Max Supply Current
60 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
3.3 V
Mount
Surface Mount
Surface Mount
관련 부품
CTS ComponentsCB3LV-3I-100M0000
Oscillator XO 100MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin CSMD T/R
Clock Generator, 2.3 MHz to 460 MHz, 2 Outputs, 2.25 V to 3.6 V, 14 Pins, VQFN-EP
TSSOP-16 Clock Generators / Frequency Synthesizers / PLL ROHS
Oscillator XO 100MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Silicon Lab510ABA100M000BAG
Differential/single-ended; single frequency XO; OE pin 2 (pin 1 for CMOS); 0.1-250 MHz
설명
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 1.5MHz Min, 200MHz Max, 100MHz Nom, GREEN, CERAMIC PACKAGE-4
CB3LV Series 100 MHz 7 x 5 mm 3.3 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator