Coto 8L61-12-101
Reed Relay 12VDC 500Ohm 0.25A SPDT(19.5x9.14x6.93)mm SMD Dry
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지6년 전
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-14.25%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
관련 부품
Reed Relay 12VDC 500Ohm 0.25A SPDT(19.5x8.46x6.98)mm THT Dry
Schneider ElectricW172DIP-33
Relay; Reed; Power; SPDT; Cur-Rtg 0.25A; Ctrl-V 12DC; Vol-Rtg 60/100AC/DC; PCB Mnt
Schneider ElectricW172DIP-3
Schneider ElectricW172DIP-149
설명
Reed Relay, 1 Form C, SMD; 12 VDC, Electrostatic Shield
Relay Coto Standard/ Tube |Coto Technology 8L61-12-101
Electromechanical Relay, SPDT, Momentary, 15VDC (Coil), 0.25A (Contact), 100VDC (Contact), Random, AC/DC Output