Coto 8L41-12-101
Reed Relay 12VDC 500Ohm 0.25A SPDT(19.5x8.46x6.98)mm THT Dry
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지6년 전
Master Electronics
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.91%
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.41.00.60
Introduction Date2013-01-03
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 weeks ago)
LTB Date2026-04-01
LTD Date2026-04-01
관련 부품
Schneider ElectricW172DIP-33
Relay; Reed; Power; SPDT; Cur-Rtg 0.25A; Ctrl-V 12DC; Vol-Rtg 60/100AC/DC; PCB Mnt
Schneider ElectricW172DIP-3
설명
Electromechanical Relay, SPDT, Momentary, 15VDC (Coil), 0.25A (Contact), 100VDC (Contact), Random, AC/DC Output
Reed Relay, 1 Form C, 12 VDC; Electrostatic Shield
Spartan Dip Reed Relay, 8L00 Series, 1 Form C, 12V, Es Shie, Rohs Compliant: Yes |Coto Technology 8L41-12-101