Cornell Dubilier CD15FD131JO3
Mica Capacitor, Mica, 500V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0/+70ppm/Cel TC, 0.00013uF, Through Hole Mount
IHS
Datasheet13 페이지3년 전
Newark
Sager Electronics
New Yorker Electronics
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+95.44%
Stock
2,754
Capacitance
130 pF
130 pF
130 pF
Voltage Rating (DC)
500 V
500 V
500 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Temperature Coefficient
70 ppm/°C
70 ppm/°C
70 ppm/°C
Height - Seated (Max)
9.398 mm
9.398 mm
9.398 mm
공급망
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.29.00.20
Introduction Date1994-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Cornell DubilierCD15FD121JO3F
Mica Capacitor, Mica, 500V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0/+70ppm/Cel TC, 0.00012uF, Through Hole Mount
Cornell DubilierCD15FD121JO3
Cornell DubilierCD10FD121JO3F
설명
SILVER MICA CAPACITOR, 130PF, 500V
Mica Radial Lead Capacitors 130pF 500V 5%
Mica Capacitors 500Volts | Cornell-Dubilier CD15FD131JO3
130pF ¡À5% 500V 11.7mm*4.6mm*9.4mm
Radial CD15 500V 130pF ±5% 70ppm/C
Silver Mica Capacitor, 130Pf, 500V; Capacidad:130Pf; Tolerancia, Capacitancia:± 5%; Tensión Nominal:500V; Terminales Del Condensador:Conexión Radial; Espaciado De Cable:3.6Mm; Tipo De Empaquetado:Individual; Rango De Producto:- |Cornell Dubilier CD15FD131JO3