Cornell Dubilier CD15FC751JO3F
Mica Capacitor, Mica, 300V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0/+70ppm/Cel TC, 0.00075uF, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Master Electronics
New Yorker Electronics
element14 APAC
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-13.57%
Stock
5,065
Authorized Distributors
6
Capacitance
750 pF
750 pF
Mount
PCB, Through Hole
Voltage Rating (DC)
300 V
300 V
Tolerance
5 %
5 %
Temperature Coefficient
70 ppm/°C
70 ppm/°C
Height - Seated (Max)
9.906 mm
9.906 mm
공급망
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.29.00.20
Introduction Date2007-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
Cornell DubilierCD15FC681JO3F
Mica Capacitor, Mica, 300V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0/+70ppm/Cel TC, 0.00068uF, Through Hole Mount
Cornell DubilierCD15FC681JO3
Cornell DubilierCD15FC821JO3F
Mica Capacitor, Mica, 300V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0/+70ppm/Cel TC, 0.00082uF, Through Hole Mount
설명
CAPACITOR, MICA, CAP 750PF, TOL 5%, RADIAL DIPPED, 300VDC, LS 5.9MM
Cap Mica 750pF 300V 5% (11.9 X 5.3 X 9.9mm) Radial 5.9mm 125C T/R
CAPACITOR, MICA DIELECTRIC, DIPPED, RADI
RS APAC
SILVER MICA CAPACITOR 750PF, 300V, 5%, RADIAL; Capacitance: 750pF; Voltage Rating: 300V; Capacitance Tolerance: ± 5%; Product Range: Type CD15 Series; Capacitor Terminals: Radial Leaded; Lead Spacing: 6mm; Op
Silver Mica Capacitor 750Pf, 300V, 5%, Radial; Capacidad:750Pf; Tolerancia, Capacitancia:± 5%; Tensión Nominal:300V; Terminales Del Condensador:Conexión Radial; Espaciado De Cable:6Mm; Tipo De Empaquetado:Individual |Cornell Dubilier CD15FC751JO3F