Cornell Dubilier 160334K250G
Film Capacitor, Polyester, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount, 7130
Obsolete
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
Quest160334K250G0
10h
SD Chips160334K250G문의하기Bulk
2d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지20년 전
JRH Electronics
Master Electronics
Sager Electronics
Newark
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2002-05-15
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Yageo GroupR60II33305030K
Cap Film 0.33uF 250V PET 10% (18 X 5 X 11mm) Radial Wound 15mm 105C Automotive Bulk
Film Capacitor, Polyester, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.32uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR60II3330AA30K
Cap Film 0.33uF 250V PET 10%( 18 X 5 X 11mm) Radial Wound 15mm 105C Bulk Automotive AEC-Q200
Cap Film Suppression X2 0.33uF 305VAC PET 10% (18 X 9 X 17.5mm) Radial 15mm 105C Automotive T/R
Film Capacitor, Polyester, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount
설명
Cap Film 0.33uF 250V PET 10%( 18 X 6 X 12mm) Radial Wound 15mm 125C
Cap 0.33uF 250VDC/160VAC PLYE 10% 18 X 6 X 12mm RDL 15mm
CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC RAD
DC Film Capacitors .33uF 250V 10%
Film Capacitor; Capacitor Type:Bypass/Decoupling; Capacitance:0.33µF; Capacitance Tolerance:± 10%; Voltage Rating:250VDC; Capacitor Dielectric Type:Polyester; Lead Spacing:15mm; Termination Type:Radial Leaded ;RoHS Compliant: No