Coilcraft 0805LS-332XJLC
General Purpose Inductor, 3.3uH, 5%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 0805
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
Datasheet2 페이지3년 전
Coilcraft Direct
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-46.84%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
50,785
Authorized Distributors
1
Inductance
3.3 µH
3.3 µH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
1.57 Ω
1.57 Ω
Q Factor
20
Test Frequency
7.9 MHz
7.9 MHz
공급망
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-04-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
General Purpose Inductor, 3.3uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
RF inductor, ferrite core, 5% tol, SMT, RoHS
General Purpose Inductor, 3.3uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Inductor RF Wirewound 3.3uH 5% 7.9MHz Ferrite 0.2A 1.8Ohm DCR 0603 T/R
Ind Chip Wirewound 3.3uH 5% 7.9MHz 32Q-Factor Ferrite 450mA 1008 T/R
설명
7.9MHz 83MHz 20 3.3¦ÌH 1.57¦¸ ¡À5% 0805 2.29mm*1.91mm*1.91mm
RF Inductors - SMD 0805 3.3uH Unshld 5% 330mA 1.57Ohms AECQ
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead WRAPAROUND fixed air core inductor 85C 83MHz 1.57Ohm 3.3muH