Coilcraft 0805LS-332XGEC
General Purpose Inductor, 3.3uH, 2%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
Coilcraft Direct0805LS-332XGEC1,2321Tape & Reel (7 in.)
1h
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
Newark
Coilcraft Direct
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-78.00%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
1,232
Authorized Distributors
1
Inductance
3.3 µH
3.3 µH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
1.57 Ω
1.57 Ω
Q Factor
20
Test Frequency
7.9 MHz
7.9 MHz
공급망
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-04-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
RF inductor, ferrite core, 2% tol, SMT, RoHS Halogen Free
INDUCTOR, 3.3UH, 2%, 83MHZ, RF, SMD; Inductance:3.3µH; Product Range:0805LS Series; DC Current Rating:330mA; High Frequency Inductor Case:0805 [2012 Metric]; Inductor Construction:Wirewound; DC Resistance Max:1.57ohm; Inductance Tolerance:± 2%; Self Resonant Frequency Min:83MHz; SVHC:No SVHC (15-Jan-2019); Inductor Case Style:0805 [2012 Metric]