Cal-Chip Electronics GMC04CG220F50NT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 1% +Tol, 1% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 2.2e-05uF, Surface Mount, 0402
3개월간의 트렌드:
-1.01%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
3
Capacitance
22 pF
22 pF
22 pF
Dielectric
C0G
C0G
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
0402
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
1 %
1 %
Height
550 µm
500 µm
500 µm
Introduction Date2006-06-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 0402
0402 MLCC 22pF 50V 1% NPO