Bourns SRU1048A-1R5Y
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz 14Q-Factor Ferrite 7A 5.8mOhm DCR Automotive T/R
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet3 페이지5년 전
Master Electronics
Electro Sonic
Stock
44,193
Inductance
1.5 µH
1.5 µH
Tolerance
30 %
30 %
Current Rating
7 A
DC Resistance (DCR)
5.8 mΩ
5.8 mΩ
Q Factor
14
Test Frequency
100 kHz
100 kHz
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-08-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz 14Q-Factor Ferrite 7.2A 0.0052Ohm DCR T/R