Bourns SRR6603-220ML
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 40Q-Factor Ferrite 0.7A 0.11Ohm DCR T/R
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지7년 전
Master Electronics
element14 APAC
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-53.44%
Stock
79,818
Inductance
22 µH
22 µH
Tolerance
20 %
20 %
Current Rating
700 mA
700 mA
DC Resistance (DCR)
110 mΩ
110 mΩ
Q Factor
40
Test Frequency
100 kHz
100 kHz
관련 부품
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 860mA 110mOhm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 0.7A 0.11Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 1.66A 0.14Ohm DCR 2020 T/R
Ind Power Shielded Bobbin Core 22uH 20% 100KHz 40Q-Factor Ferrite 700mA T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 11Q-Factor Ferrite 0.9A 0.348Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 1A 496mOhm DCR 2020 Blister T/R
설명
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2617
Fixed Inductor Nonstandard 22µH ±20% 700mA 110mΩ 25MHz 40@100kHz
IND PWR SHLD 22UH 20% 100KHZ 40Q-FCTR FERRITE 700MA
Inductor, Shielded, 22Uh, 0.7A, 20%; Inductance:22Μh; Rms Current (Irms):700Ma; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):300Ma; Product Range:Srr6603 Series; Inductor Case/Package:-; Dc Resistance Max:110Mohm Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRR6603-220ML