Bourns SRR1205-151KL
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 10% 1KHz 10Q-Factor Ferrite 0.8A 0.58Ohm DCR T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지7년 전
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-78.71%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 10% 1KHz 13Q-Factor Ferrite 0.9A 0.32Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 150uH 10% 1KHz Ferrite 900mA 640mOhm DCR Automotive T/R
Ind 150.00 Uh 1.000 A 510.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-09-151K
Inductor Power Unshielded Wirewound 150uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.58A 0.68Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 150uH 10% 1KHz Ferrite 1A 0.34Ohm DCR AXL Bag
General Purpose Inductor, 150uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 3128
설명
General Purpose Inductor, 150uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5050
1KHz 4MHz 1.5A 800mA 10@796kHz 150¦ÌH 580m¦¸ ¡À10% SMD,12.7X12.7MM , 12.7mm*12.7mm*5.5mm
Ind12.7X12.7X5.5Mm,150Uh10%0.8A, shdsmd Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRR1205-151KL
FIXED IND 150UH 800MA 580MOHM SM
IND PWR SHIELDED W/W 150UH 10% 1KHZ 10Q SMD
SRR1205 Nonstandard 0.500Lx0.500W 12.70mmx12.70mm 150muH