Bourns SRP4012TA-5R6M
Ind Power Shielded Wirewound 5.6uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 1.7A T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지6년 전
Farnell
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+65.08%
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-07-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
General Purpose Inductor, 5.6uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 1816
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 5.6uH 20% 100KHz 11Q-Factor Ferrite 1.8A 0.106Ohm DCR 2020 T/R
General Purpose Inductor, 5.6uH, 20%, 1 Element, Nickel-zinc Ferrite-Core, SMD, 1616
Wurth Elektronik74404052056
Inductor, 5.6Uh, Semishielded, 2.1A Rohs Compliant: Yes |Würth Elektronik 74404052056