Bourns SDR0302-121KL
Ind Power Wirewound 120uH 10% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 220mA T/R
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지7년 전
element14 APAC
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.06%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
SnapEDA
3D다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
Inductor Power Unshielded Wirewound 120uH 10% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 0.37A 1.7Ohm DCR T/R
Ind Power Wirewound 120uH 10% 100KHz 32Q-Factor Ferrite 260mA T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 120uH 10% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 0.32A 2.2Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 120uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Inductor Power Unshielded Wirewound 120uH 10% 1KHz 0.47A 0.9Ohm DCR AXL T/R
General Purpose Inductor, 120uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
설명
Avnet Japan
General Purpose Inductor, 120uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1211
1KHz 10MHz 250mA 220mA 40@796kHz 120¦ÌH 3.2¦¸ ¡À10% SMD,2.8X3MM , 3mm*2.8mm*2.8mm
FIXED IND 120UH 220MA 3.2OHM SMD
220mA 120uH ±10% 250mA SMD,2.8x3mm Power Inductors ROHS
SDR0302 Nonstandard 0.118Lx0.110W 3.00mmx2.80mm 120muH
INDUCTOR POWER 120UH 0.22A 0302
Surface Mount Power Inductor, Sdr0302 Series, 120 H, 10%, Unshielded, 3.2 Ohm, 220 Ma Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SDR0302-121KL