Bourns PCW1J-B24-AAB103L
Potentiometer, Conductive Plastic, 0.75W, 10000ohm, 20% +/-Tol, 1000ppm/Cel, 1 Turn(s)
IHS
Datasheet5 페이지4년 전
Datasheet5 페이지5년 전
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Res POT 10K Ohm 20% 3/4W 1Turn 6.35mm Pin Thru-Hole
설명
Panel Mount Potentiometers Linear 20% 10Kohms
10K¦¸ ¡À20% 750mW ¡À1000ppm/¡æ , 26.47mm