Bourns 4820P-T01-330LF
Res Thick Film NET 33 Ohm 1 Ohm 1.6W ±250ppm/C ISOL 20-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive Tube
Stock
35,992
Authorized Distributors
6
Resistance
33 Ω
33 Ω
Case/Package
Molded
SOIC
Number of Resistors
10
Tolerance
1 %
1 %
Power Per Element
160 mW
160 mW
Temperature Coefficient
250 ppm/°C
250 ppm/°C
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.20
Introduction Date1998-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Res Thick Film NET 33 Ohm 1 Ohm 1.28W ±250ppm/C ISOL 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive Tube
PanasonicEXB-U2833R0FX
Res Thick Film Array 33 Ohm 1% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804 Convex SMD Punched Paper T/R
CTS Components752123330GPTR13
Res Thick Film NET 33 Ohm 2% 1.7W ±200ppm/C ISOL 12-Pin Single Row SMD T/R
CTS Components744C083330JP
Res Thick Film Array 33 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 2012(4 X 1206) Concave SMD T/R
PanasonicEXB-N8V330JX
Res Thick Film Array 33 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Concave SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-U28330JX
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 33Ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200Ppm/Cel,
설명
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.6W, 33ohm, 50V, 250ppm/Cel, Surface Mount, 2254
10 33Ω 160mW ±250ppm/℃ SOIC-20-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS
RES ARRAY 10 RES 33 OHM 20SOIC