Bourns 4816P-1-330LF
Res Thick Film NET 33 Ohm 1 Ohm 1.28W ±250ppm/C ISOL 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive T/R
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet4 페이지6년 전
Datasheet3 페이지12년 전
Datasheet3 페이지19년 전
Farnell
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Arrow.cn
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-47.13%
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
Stock
47,510
Resistance
33 Ω
33 Ω
33 Ω
SOIC
Molded
Molded
Number of Resistors
8
Tolerance
2 %
2 %
2 %
Power Per Element
160 mW
160 mW
160 mW
Temperature Coefficient
250 ppm/°C
250 ppm/°C
250 ppm/°C
공급망
Country of OriginCosta Rica
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.20
Introduction Date1999-05-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
CTS Components766163330G
Res Thick Film NET 33 Ohm 2% 1.8W ±200ppm/C ISOL Ceramic 16-Pin SOGN Gull Wing SMD Tube
Res Thick Film NET 33 Ohm 1 Ohm 1.28W ±250ppm/C ISOL 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive Tube
CTS Components766163330GPTR7
Res Thick Film NET 33 Ohm 2% 1.8W ±200ppm/C ISOL Ceramic 16-Pin SOGN Gull Wing SMD T/R
CTS Components766163330GP
Res Thick Film NET 33 Ohm 2% 1.8W ±200ppm/C ISOL Ceramic 16-Pin SOGN Gull Wing SMD Bulk
Res Thick Film NET 33 Ohm 1 Ohm 1.6W ±250ppm/C ISOL Molded 16-Pin SOL Gull Wing SMD T/R
SOMC Series 8 Elements 33 Ohm ±2 % 50 V Thick Film Resistor Network - MDIP-16
설명
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.28W, 33ohm, 50V, 250ppm/Cel, Surface Mount, 2244
16-SOIC (0.220 5.59mm Width) ARRAY/NETWORK RESISTOR 4800P 0.440Lx0.220W 11.18mmx5.59mm 1.28W 33Ohm 卤250ppm/C
RES N/W, ISOLATED, 8RES, 33R, 1%, SOIC; Resistance: 33ohm; Product Range: 4800P Series; No. of Elements: 8Elements; Network Circuit Type: Isolated; Resistor Case Style: SOIC; No. of Pins: 16Pins; Voltage Rating: 50V; Power Rating per Element: 160mW; Resistance Tolerance: ± 1%; Temperature Coefficient: ± 250ppm/°C; Automotive Qualification Standard: AEC-Q200; SVHC: Lead (15-Jan-2019); Resistance R1: 33ohm