Bourns 4310R-101-223
Resistor Thick Film Net 22k Ohm 2% 1.25 Watt ±100ppm °C BUS 10-Pin SIP Pin Through Hole
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지6년 전
Datasheet2 페이지14년 전
Newark
Jameco
RS (Formerly Allied Electronics)
Sierra IC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
60,698
Authorized Distributors
6
Resistance
22 kΩ
22 kΩ
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
SIP
SIP
Number of Resistors
9
Tolerance
2 %
2 %
Power Per Element
200 mW
200 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
공급망
Country of OriginCosta Rica
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.50
Introduction Date1998-11-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Res Thick Film NET 22K Ohm 2% 1.25W ±100ppm/°C BUS Conformal 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Resistor Thick Film Net 22k Ohm 2% 1.13w ±100ppm °C BUS 9-Pin SIP Pin Through Hole Bulk
Res Thick Film NET 22K Ohm 2% 1W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components770101223P
Res Thick Film NET 22K Ohm 2% 1.4W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components770101223
Res NET 22K Ohm 2% 1.66W Ý100ppm/ÝC BUS 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components77081223
Res Thick Film NET 22K Ohm 2% 1.32W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
설명
4300R ARRAY/NETWORK RESISTOR 10-SIP Resistor Network/Array ±2% ±100ppm/C 22kOhm 1.25W
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 1.25W, 22000ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 9808
Thick Film Resistor Network; Resistance:22kohm; Resistance Tolerance:+/- 2 %; Series:4300R; Power Rating:1.25W; Temperature Coefficient:+/-100 ppm; Package/Case:10-SIP; Network Circuit Type:Bussed; Leaded Process Compatible:No RoHS Compliant: No