Bourns 4310R-101-104
Res Thick Film NET 100K Ohm 2% 1.25W ±100ppm/C BUS Molded 10-Pin SIP Pin Thru-Hole
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Jameco
RS (Formerly Allied Electronics)
Sierra IC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.42%
Stock
52,443
Resistance
100 kΩ
100 kΩ
Tolerance
2 %
2 %
Power Per Element
200 mW
200 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
공급망
Country of OriginCosta Rica
관련 부품
Res Thick Film NET 100K Ohm 2% 1.25W ±100ppm/°C BUS Conformal 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
10-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR CSC 0.990Lx0.098W 25.15mmx2.49mm 1.25W 100kOhm ±100ppm/C
Res Thick Film NET 100K Ohm 2% 1W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
11-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 1.098Lx0.098W 27.89mmx2.49mm 1.38W 100kOhm ±100ppm/C
9-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR CSC 0.890Lx0.098W 22.61mmx2.49mm 1.12W 100kOhm ±100ppm/C
CTS Components770101104P
Res Thick Film NET 100K Ohm 2% 1.4W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
설명
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 1.25W, 100000ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 9808
RES ARRAY 9 RES 100K OHM 10SIP
100K¦¸ ¡À2% ¡À50ppm/¡æ 50ppm/¡æ 200mW SIP-10 24.99mm*2.16mm*4.95mm
RNET - THK FILM MOLD SIP | Bourns 4310R-101-104
MOLDED SIP,10PIN,BUSSED,100K, 2%,LOW,BULK<AZ
Resistance:100Kohm; Network Circuit Type:Bussed; No. Of Resistors:9Resistors; Resistor Case/Package:Sip; Resistance Tolerance:± 2%; Voltage Rating:100V; Power Rating Per Resistor:200Mw; Temperature Coefficient:± 100Ppm/°C Rohs Compliant: No |Bourns, Inc. 4310R-101-104.