Bourns 4309R-101-331LF
4300R ARRAY/NETWORK RESISTOR 9-SIP Resistor Network/Array ±2% ±100ppm/C 330Ohm 1.13W
IHS
Datasheet3 페이지6년 전
Electro Sonic
Arrow Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-47.29%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
Stock
46,691
Resistance
330 Ω
330 Ω
Tolerance
2 %
2 %
Power Per Element
200 mW
200 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Introduction Date1998-11-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
관련 부품
Res Thick Film NET 330 Ohm 2% 1.13W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 9-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 330 Ohm 2% 1.12W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 9-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
9-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.898Lx0.098W 22.81mmx2.49mm 1.13W 330Ohm ±100ppm/C
Res Thick Film NET 330 Ohm 2% 1.25W ±100ppm/°C BUS Conformal 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
8-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR CSC 0.790Lx0.098W 20.07mmx2.49mm 1W 330Ohm ±100ppm/C
CTS Components770101331P
Res Thick Film NET 330 Ohm 2% 1.4W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
설명
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 1.13W, 330ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 8808
330¦¸ ¡À2% ¡À50ppm/¡æ 50ppm/¡æ 200mW SIP-9 22.45mm*2.16mm*4.95mm