Bourns 4309R-101-104
Thick Film Resistor Network, 9PIN 100 Kohms Bussed Low Profile
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지6년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
Sierra IC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
Stock
28,043
Resistance
100 kΩ
100 kΩ
Tolerance
2 %
2 %
Power Per Element
200 mW
200 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
공급망
Country of OriginCosta Rica
Introduction Date1998-11-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 1.13W, 100000ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 8808
RES ARRAY 8 RES 100K OHM 9SIP
Resistor, Bussed Resistor Network 8, 100Kohm, 2%, Sip; Resistance:100Kohm; Network Circuit Type:Bussed; No. Of Resistors:8Resistors; Resistor Case/Package:Sip; Resistance Tolerance:± 2%; Voltage Rating:100V; Resistor Type:Network Rohs Compliant: No |Bourns, Inc. 4309R-101-104