Bourns 4116R-2-332
15 ±2% 3.3kΩ 125mW ±100ppm/℃ DIP-16 Resistor Networks, Arrays ROHS
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Stock
37,215
Authorized Distributors
5
Resistance
3.3 kΩ
3.3 kΩ
Tolerance
2 %
2 %
Power Per Element
125 mW
125 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Introduction Date1999-05-14
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2013-03-31
LTD Date2013-06-30
관련 부품
Res Thick Film NET 3.3K Ohm 2% 2W ±100ppm/C BUS Molded 14-Pin DIP Pin Thru-Hole
Resistor Thick Film Net 3.3k Ohm 2% 2.25 Watt ±100ppm °C Isolated 16-Pin DIP Pin Through Hole
Res Thick Film NET 3.3K Ohm 2% 2W ±100ppm/C ISOL Molded 14-Pin DIP Pin Thru-Hole
CTS Components77083332P
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 1.1W, 3300ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
CTS Components77081332P
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/Thick Film, 1.1W, 3300ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 8010
CTS Components77081332
Res NET 3.3K Ohm 2% 1.32W Ý100ppm/ÝC BUS 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
설명
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 2.25W, 3300ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 8631
RES ARRAY 15 RES 3.3K OHM 16DIP
RES NET BUSSED 3.3K OHM 16-DIP
RNET - THK FILM MOLD DIP | Bourns 4116R-2-332
MOLDED DIP,16PIN,BUSSED,3.3K, 2%,LOW,BULK<AZ