Bel Fuse 0697H0630-01
Electric Fuse, Time Lag Blow, 0.63A, 350VAC, 100VDC, 100A (IR), Through Hole, MICRO
데이터시트 및 문서
Bel Fuse SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-20.48%
Stock
12,526
Current Rating
630 mA
630 mA
Voltage Rating (AC)
350 V
350 V
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.10.00.40
Introduction Date2015-02-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Bel Fuse0697H0800-02
Electric Fuse, Time Lag Blow, 0.8A, 350VAC, 100VDC, 100A (IR), Through Hole, MICRO
Bel Fuse0697H0800-01
Electric Fuse, Time Lag Blow, 0.5A, 350VAC, 100VDC, 100A (IR), Through Hole, MICRO
Schurter8020.0513.PT
SCHURTER 8020.0513.PT Cartridge Fuse, 800 mA, 250 V, 3.6mm x 10mm, 0.14" x 0.39", 35 A
Littelfuse0225.500MXP
225 Series - 2AG Fast-Acting Subminiature Glass Body Fuse, 0.5 A, 250 VAC 125 VDC, RoHS
Fuse Miniature Fast Acting 0.8A 250V Holder Cartridge 5 X 20mm Glass Carton
설명
Fuse, PCB Leaded, 630 mA, 350 VAC, 100 VDC, 0697H, Slow Blow, Radial Leaded
Plastic Body, Radial Lead, 0.63A, 350V AC, 100V DC, RoHS
Bel Fuse SCT
FUSE BRD MNT 630MA 350VAC 100VDC
Fuses with Leads - Through Hole 630mA 350V