Analog Devices LTC6905CS5-100#TRPBF
Silicon Oscillator 25MHz/ 50MHz/ 100MHz- CMOS 5-Pin TSOT-23 T/R
Linear Technology
Component Distributors Inc.
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.21%
엔지니어링 리소스
관련 부품
Analog DevicesLTC6905HS5-80#TRMPBF
FIXED FREQUENCY SOT-23 OSCILLATOR CMOS Output Clock Oscillator, 80MHz Nom
Analog DevicesLTC6905IS5-133#TRMPBF
OSCILLATOR, 133MHZ, 5.5V, SSOT-23; Available until stocks are exhausted
Analog DevicesLTC6905IS5-100#TRMPBF
OSCILLATOR, 100MHZ, 5.5V, TSOT-23; Available until stocks are exhausted
설명
Fixed Frequency SOT-23 Oscillator
100MHz TSOT-23-5 Timers / Clock Oscillators ROHS
CMOS Output Clock Oscillator, 100MHz Nom