Analog Devices LTC6905HS5-80#TRMPBF
FIXED FREQUENCY SOT-23 OSCILLATOR CMOS Output Clock Oscillator, 80MHz Nom
Production
가격 및 재고
Linear Technology
Nu Horizons
Arrow Electronics
Component Distributors Inc.
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.92%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
EE Concierge
엔지니어링 리소스
관련 부품
Analog DevicesLTC6905IS5-133#TRMPBF
OSCILLATOR, 133MHZ, 5.5V, SSOT-23; Available until stocks are exhausted
Analog DevicesLTC6905CS5-100#TRMPBF
Silicon Oscillator 100MHz/ 50MHz/ 25MHz CMOS Automotive 5-Pin TSOT-23 Tape and Reel
Analog DevicesLTC6905IS5-100#TRMPBF
OSCILLATOR, 100MHZ, 5.5V, TSOT-23; Available until stocks are exhausted
설명
OSCILLATOR, 80MHZ, 5.5V, TSOT-23; Available until stocks are exhausted