Analog Devices LTC1727IS8-2.5#PBF
Micropower Precision Triple Supply Monitors in 8-Lead MSOP and 5-Lead SOT-23 Packages
Official datasheet0 페이지0년 전
Upverter
SHENGYU ELECTRONICS
Linear Technology
Arrow Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.50%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
대체 부품
Price @ 1000
Stock
92,084
Authorized Distributors
6
Case/Package
SO
Number of Pins
8
Number of Voltages Monitored
3
Reset
Active Low
Active Low
Reset Timeout
140 ms
140 ms
Undervoltage Threshold
Overvoltage Threshold
Watchdog Timer
Min Supply Voltage
1 V
1 V
Max Supply Voltage
7 V
7 V
관련 부품
Analog Devices / Linear TechnologyLTC1727ES8-2.5
Processor Supervisor 3.086V/2.338V/Adj 3 Active Low/Open Drain Automotive 8-Pin SOIC N Tube
설명
Processor Supervisor 3.086V/2.338V/Adj 3 Active Low/Open Drain 8-Pin SOIC N Tube
MS-System Monitor/Supervisor, uP Precision Triple Supply Monitor
Volt Supervisor Monitor 2.5V/3.3V 8-Pin SOIC N
Power Supply Support Circuit, Adjustable, 3 Channel, CMOS, PDSO8
uP Prec 3x S Mon s in 8-Lead M
IC TRPL SPLY MONITOR 2.5V 8-SOIC