Analog Devices ADV7125WBSTZ170
DAC 3-CH Segment 8-bit Automotive AEC-Q100 48-Pin LQFP Tray
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Upverter
Datasheet16 페이지15년 전
Datasheet16 페이지15년 전
Analog Devices
Augswan
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
Analog DevicesADV7125KSTZ140
DIGITAL TO ANALOG CONVERTER DAC, 8 BIT, 330MSPS, LQFP-48
Analog DevicesADV7125KSTZ50
Digital to Analogue Converter, 8 bit, 50 MSPS, Parallel, 3V to 3.6V, 4.75V to 5.25V, QFP, 48 RoHS Compliant: Yes
Analog DevicesADV7125KSTZ50-REEL
DAC 3-CH Segment 8-bit 48-Pin LQFP T/R / IC DAC VIDEO 3CH 50MHZ 48LQFP
설명
330MHz Triple 8-Bit High Speed Video DAC
Parallel 8Bit LQFP-48(7x7) Digital To Analog Converters (DACs) ROHS
48-LQFP Current - Unbuffered Current Source ADV7125 digital to analog converter 1.35V 330Msps 1LSB 7mm
IC DAC VIDEO 3CH 170MHZ 48LQFP