Amphenol Communications Solutions SFW30S-2STE1LF
1.00mm Flex Connector, SFW Straight series, 30 Position, Top Entry Surface Mount, ZIF
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet8 페이지18년 전
Datasheet8 페이지12년 전
Datasheet8 페이지18년 전
Master Electronics
_legacy Avnet
element14
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-64.84%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2000-05-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Amphenol Communications SolutionsSFW30R-2STE1LF
Conn FFC/FPC Connector SKT 30 POS 1mm Solder RA SMD Embossed T/R
Amphenol Communications SolutionsSFW30R-1STE9LF
FFC / FPC Board Connector, Right Angle, 1 mm, 30 Contacts, Receptacle, FCI SFW-R, Surface Mount
Amphenol Communications SolutionsSFW30R-2STE9LF
FFC/FPC Connector Socket 30 Position 0.5 mm Solder Straight Surface Mount Emboss T/R
FFC/FPC Connector, 30 Contact(s), 1 Row(s), Female, Straight, Surface Mount Terminal
설명
Conn FFC/FPC Connector SKT 30 POS 1mm Solder ST SMD Embossed T/R
FFC/FPC Connector, 30 Contact(s), 1 Row(s), Female, Straight, 0.039 inch Pitch, Surface Mount Terminal
Ffc & Fpc Connectors 30P Top Smt Zif W/O Mounting Plate
SFW30S-2STE1LF-SFWS | Amphenol FCI (Amphenol CS) SFW30S2STE1LF
Connector, Ffc/fpc, 30Pos, 1 Row, 1Mm
Amphenol Communications Solutions 1mm30p FPC
1.00 MM FFC/FPC CONNECTOR 30CK
L-845/722 Hex Wrench Installation Tool
SFW30S-2STE1LF-SFW30S LEAD FREE
RS APAC
FFC/FPC CONNECTOR, 30 POSITION, 1ROW; Pitch Spacing:1mm; No. of Contacts:30Contacts; Gender:Receptacle; Product Range:SFW-S Series; Contact Termination Type:Surface Mount; Contact Position:Top; No. of Rows:1 Row; No. of Rows:1Rows