Amphenol Communications Solutions SFW24R-2STE1LF
Conn FFC/FPC Connector SKT 24 POS 1mm Solder RA SMD Embossed T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet9 페이지18년 전
Datasheet8 페이지12년 전
Master Electronics
Electro Sonic
Newark
Mouser
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-57.78%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
관련 부품
Amphenol Communications SolutionsSFW20R-2STE1LF
Conn FFC/FPC Connector SKT 20 POS 1mm Solder RA SMD T/R
Amphenol Communications SolutionsSFW20S-2STME1LF
Conn FFC/FPC Connector SKT 20 POS 1mm Solder ST SMD Embossed T/R
Amphenol Communications SolutionsSFW30S-2STE1LF
1.00mm Flex Connector, SFW Straight series, 30 Position, Top Entry Surface Mount, ZIF
Conn FPC Connector SKT 20 POS 1mm Solder RA SMD Easy-On™ Embossed T/R
Wurth Elektronik686120148922
WR-FPC; 1MM PITCH 20 WAY HORIZONTAL SMT FEMALE FPC CONNECTOR, ZIF BOTTOM CONTACT
Wurth Elektronik686118148922
WR-FPC 1mm SMT Horiz. Bot. Contact Hinge type
설명
1.00mm Flex Connector, SFW-R series, 24 Position, Top side Contact, Side Entry Surface Mount ZIF Connector, Lead Free.
1 MM SPACING SMT CONNECTOR FFC/FPC Connector, 24 Contact(s), 1 Row(s), Female, Right Angle, Surface Mount Terminal
Ffc & Fpc Connectors 24P Side Smt Zif Upper Contact
SFW24R-2STE1LF-SFWR | Amphenol FCI (Amphenol CS) SFW24R2STE1LF
Ffc/fpc Connector, 24 Position, 2 Row
CONN, FFC/FPC, RCPT, 24POS, 1ROW, 1MM;
CONN FFC FPC TOP 24POS 1MM R/A
1.00 MM FFC/FPC CONNECTOR 24CK