Abracon ASVMB-7.3728MHZ-XY-T
Oscillator MEMS 7.3728MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN EP SMD T/R
IHS
Datasheet4 페이지15년 전
Master Electronics
대체 부품
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
5
Frequency
7.3728 MHz
Frequency Tolerance
Frequency Stability
10 ppm
Load Capacitance
15 pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
Mount
Surface Mount
공급망
Country of OriginThailand
Introduction Date2012-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
관련 부품
Oscillator MEMS 7.3728MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Mems Osc Xo 7.3728Mhz Cmos Smd/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASEMB-7.3728MHZ-LY-T
설명
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 7.3728MH Z LVCMOS SMD
CMOS Output Clock Oscillator, 7.3728MHz Nom
MEMS OSC XO 7.3728MHZ LVCMOS SMD
Mems Oscillator, 7.3728Mhz, Smd; Product Range:Asvmb Series; Operating Temperature Min:-40°C; Operating Temperature Max:105°C; Frequency:7.3728Mhz; Load Capacitance:15Pf; No. Of Pins:4Pins; Oscillator Mounting:Smd Rohs Compliant: Yes |Abracon ASVMB-7.3728MHZ-XY-T