Abracon ASV-50.000MHZ-E-T
ASV Series 50 MHz 7 x 5.08 x 1.8 mm 3.3 V ±100 ppm Crystal Clock Oscillator
IHS
Datasheet5 페이지18년 전
JRH Electronics
3개월간의 트렌드:
-15.66%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Frequency
50 MHz
50 MHz
Frequency Tolerance
0.002 %
Frequency Stability
100 ppm
20 ppm
Load Capacitance
15 pF
15 pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
Mount
Surface Mount
Surface Mount
공급망
Country of OriginMainland China
Introduction Date2012-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Oscillator XO 48MHz ±100ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 50MHz ±100ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ASV Series 48 MHz 7 x 5.08 mm 3.63 V ±100 ppm SMT HCMOS Clock Oscillator
3.2 X 2.5 X 1.1Mm, 3.3V , 100Ppm -20+70C, Smd Ceramic Oscillator Rohs Compliant: Yes
Oscillator XO 48MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
설명
Oscillator XO 50MHz ±100ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Quartz Oscillator, Ceramic, Hcmos/ttl, 50.000Mhz, 100Ppm -20+70C,, 5 X 7 X 1.6, 3 Vdc Rohs Compliant: Yes
Standard Clock Oscillators 50 MHZ 3.3V 100PPM -20+70C
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 50MHz Nom
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS SMD
OSCILLATOR, 50MHZ, HCMOS, 7MM X 5.08MM;