Abracon ASTMHTD-48.000MHZ-ZJ-E
Oscillator MEMS 48MHz ±20ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V Medical 4-Pin LLCC SMD Bulk
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet14 페이지10년 전
Abracon SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
대체 부품
Price @ 1000
Stock
22
Authorized Distributors
2
Frequency
48 MHz
48 MHz
Frequency Stability
20 ppm
20 ppm
Max Supply Current
8 mA
8 mA
Operating Supply Voltage
Mount
Surface Mount
Surface Mount
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
관련 부품
Oscillator MEMS 48MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD Tube
Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator, Low Power, -40C-85C, 25ppm
MEMS Oscillator, 50 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 25 ppm, 3.3 V, DSC1001
설명
High Temperature Programmable MEMS Oscillator 48MHz 2.25 to 3.63V ±20ppm -55 to 125°C 2.5x2mm 4-Pin SMD Bulk
MEMS Oscillator, 48 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 20 ppm, 3 V, ASTMHT
Standard Clock Oscillators OSC MEMS, 48MHZ, H/LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 48.0000MHZ LVCMOS, 2.5x2mm, RoHS
Abracon SCT
LVCMOS Output Clock Oscillator, 48MHz Nom