Abracon ASFLMB-27.000MHZ-XY-T
Oscillator MEMS 27MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
3개월간의 트렌드:
-0.28%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
4,850
Authorized Distributors
6
Frequency
27 MHz
27 MHz
27 MHz
Frequency Stability
10 ppm
10 ppm
10 ppm
Max Supply Current
16 mA
7.2 mA
7.2 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
3.3 V
Mount
Surface Mount
Surface Mount
관련 부품
Oscillator MEMS 27MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
설명
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 27.0000MHZ LVCMOS
CMOS Output Clock Oscillator, 27MHz Nom
LVCMOS 3.6V 16mA 15pF ¡À10ppm 27MHz 5mm*3.2mm*900¦Ìm