Abracon ASEMB-19.200MHZ-XY-T
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 19.2000M HZ CMOS SMD
Master Electronics
Abracon SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.03%
풋프린트
3D다운로드
Stock
37,768
Frequency
19.2 MHz
19.2 MHz
19.2 MHz
Frequency Stability
10 ppm
10 ppm
10 ppm
Max Supply Current
16 mA
16 mA
16 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
3.3 V
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Oscillator MEMS 19.2MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 19.2MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 20MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
설명
MEMS OSC XO 19.2000MHZ CMOS SMD, 3.2x2.5mm, RoHS
Abracon SCT
CMOS Output Clock Oscillator, 19.2MHz Nom
CMOS 3.6V 16mA 15pF ¡À10ppm 19.2MHz 3.2mm*2.5mm*900¦Ìm
Mems Oscillator, 19.2Mhz, Smd; Product Range:Pure Silicon Asemb Series; Operating Temperature Min:-40°C; Operating Temperature Max:105°C; Frequency:19.2Mhz; Frequency Tolerance:± 10Ppm; Load Capacitance:15Pf; No. Of Pins:4Pins Rohs Compliant: Yes |Abracon ASEMB-19.200MHZ-XY-T