Abracon ASEMB-19.200MHZ-LC-T
Oscillator MEMS 19.2MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
IHS
Datasheet5 페이지15년 전
JRH Electronics
Electro Sonic
Master Electronics
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-8.14%
풋프린트
다운로드
Stock
33,841
Frequency
19.2 MHz
19.2 MHz
19.2 MHz
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
50 ppm
Max Supply Current
15 mA
6.3 mA
6.3 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
Mount
Surface Mount
Standard, Surface Mount
Standard, Surface Mount
공급망
Country of OriginThailand
Introduction Date2013-10-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Oscillator MEMS 20MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
CTS Components636L3I020M00000
20 MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
CTS Components636L3I020M48000
SMD Crystal Oscillator 20.48MHz 3.3V 30pF 4-Pin CSMD T/R
Oscillator XO 19.2MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator MEMS 20MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
설명
INDUSTRIAL TEMP 2ND GENERATION MEMS OSCILLATOR 3.2 X 2.5 X 1
CMOS Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 150MHz Max, 19.2MHz Nom, CMOS
ASEMB Series 19.2 MHz 50 PPM 15 pF 3.3 V - 40 C + 85 C 3.5mm x 2.5mm Oscillator
MEMS OSC, 19.2MHZ, CMOS, SMD,3.2MMX2.5MM ROHS COMPLIANT: YES
1.8V~3.3V 19.2MHz QFN 3.2mm*2.5mm*900¦Ìm
Standard Clock Oscillators 19.20 MHZ