Abracon ASDMB-24.000MHZ-XY-T
Oscillator MEMS 24MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Abracon SCT
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-8.53%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
풋프린트
다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
Frequency
24 MHz
24 MHz
24 MHz
Frequency Stability
10 ppm
10 ppm
10 ppm
Max Supply Current
15 mA
15 mA
15 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
3.3 V
공급망
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2012-02-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Oscillator MEMS 24MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
설명
MEMS Oscillator, 24 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 10 ppm, 3.3 V, ASDMB
MEMS OSCILLATOR, 24MHZ, SMD, 2.5MM X 2MM; Frequency Nom:24MHz; Oscillator Case:SMD, 2.5mm x 2mm; Frequency Stability + / -:10ppm; Supply Voltage Nom:3.3V; Product Range:Pure Silicon ASDMB Series; Oscillator Output Compatibility:CMOS;RoHS Compliant: Yes