Abracon ASDMB-20.000MHZ-XY-T
Oscillator MEMS 20MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
IHS
Datasheet5 페이지15년 전
Sager Electronics
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
3개월간의 트렌드:
-12.53%
SnapEDA
3D다운로드
Stock
39,293
Frequency
20 MHz
20 MHz
20 MHz
Frequency Stability
10 ppm
10 ppm
10 ppm
Max Supply Current
16 mA
15 mA
15 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
3.3 V
공급망
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2012-02-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Oscillator MEMS 20MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
설명
MEMS RoHS Compliant Standby (Power Down) Active Oscillator 15pF 105C 16mA 0.035 0.90mm
MEMS Oscillator, 20 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 10 ppm, 3.3 V, ASDMB
Mems Oscillator, 20Mhz, 2.5 X 2Mm, Cmos; Frequency Nom:20Mhz; Oscillator Case:Smd, 2.5Mm X 2Mm; Frequency Stability +/-:10Ppm; Supply Voltage Nom:3.3V; Product Range:Pure Silicon Asdmb Series; Oscillator Output Compatibility:Cmos Rohs Compliant: Yes |Abracon ASDMB-20.000MHZ-XY-T