Abracon ASDMB-133.333MHZ-XY-T
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 133.3330 MHZ LVCMOS
IHS
Datasheet5 페이지15년 전
Sager Electronics
Master Electronics
Abracon SCT
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-21.43%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
Stock
6,673
Frequency
133.333 MHz
133 MHz
133 MHz
Frequency Stability
10 ppm
10 ppm
10 ppm
Max Supply Current
16 mA
8.7 mA
8.7 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
Country of OriginThailand
Introduction Date2012-02-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
관련 부품
Oscillator MEMS 133.333MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 133.333MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
MEMS Oscillator, 133.333 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 10 ppm, 3.3 V, ASFLMB
설명
CMOS Output Clock Oscillator, 133.333MHz Nom
OSC MEMS 133.333MHZ CMOS SMD