Abracon AIUR-12-151K
General Purpose Inductor, 150uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Obsolete
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
QUARKTWIN TECHNOLOGY LTDAIUR-12-151K문의하기
>1wk
데이터시트 및 문서
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-07-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-08-31
LTD Date2022-01-07
관련 부품
Inductor Power Unshielded Wirewound 150uH 10% 100KHz 17Q-Factor Ferrite 0.62A 0.58Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 150uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.58A 0.68Ohm DCR T/R
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 150uH 10% 1KHz Ferrite 508mA AXL
TAIYO YUDENLHL08TB151K
Inductor Power Wirewound 150uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 0.64A 0.41Ohm DCR RDL Ammo
General Purpose Inductor, 150uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 3128
Inductor Power Unshielded Wirewound 150uH 10% 100KHz 0.43A 1.3Ohm DCR T/R
설명
Power Inductors - Leaded FIXED IND 150UH 520MA 540 MOHM
UNSHIELDED DRUM CORE INDUCTOR, 150UH, 10%, 0.54OHM, 0.52A, 2
Power Inductor 150uH 0.52A 540mΩ, AIUR-12 , RoHS