Bourns 5800-151-RC
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 150uH 10% 1KHz Ferrite 508mA AXL
데이터시트 및 문서
Newark
DigiKey
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-5.60%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
관련 부품
Inductor Power Unshielded Wirewound 150uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.78A 0.47Ohm DCR T/R
Ind Power Bobbin Core 150uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 780mA T/R
Ind Power Wirewound 150uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 750mA T/R